1. miesto v 22. Improlige v Trnave

Dňa 23. októbra 2019 Andrej, Kubo, Daniel opäť súťažne improvizovali. Boli smiešni až tak, že vyhrali prvé miesto. Fotky zo súťaže nájdete tu.

Pieseň španielskych mušiek v Divadle Jána Palárika v Trnave

Regionálna súťažná prehliadka neprofesionálneho divadla dňa 15.02.2019 posnula novú inscenáciu Pieseň španielskych mušiek do Divadla Jána Palárika v Trnave. DEMOscéna sa na javisku DJP predstaví koncom marca 2019.

Predvianočný míting divadelníkov trnavskej župy

DEMOscéna sa zúčastnila stretnutia divadiel pochádzajúcich a pôsobiacich na území TTSK. Neformálne stretnutie sa konalo 14. – 16. 12. 2018 v Divadle Jána Palárika v Trnave. Jeho cieľom bolo vzájomne sa spoznať, vymeniť si skúsenosti a spoznať možnosti ďalšej spolupráce s TTSK.
Viac o stretnutí tu

02. miesto v 20. Improlige v Trnave

Dňa 27. novembra 2018 sa súťaže v improvizácií za DEMOscénu zúčastnili Peter, Kubo a Daniel. Zo šiestich tímov práve oni obsadili II. miesto.

1. miesto za Kastelánku

Dňa 07. apríla 2018 získala DEMOscéna za svoju autorskú hru Kastelánka prvé miesto na súťažnej prehliadke ochotníckych divadiel Malá krajská scénická žatva.

1. miesto za Hardro©k Štúra!

DEMOscéna obsadila 1. miesto so svojou hrou Hardro©k Štúra na súťaži Malá krajská scénická žatva 2016. Už v júni sa teda predstaví v celoslovenskom kole súťaže pod názvom FEDIM 2016.

Hardro©k Štúra v Senici!

Najbližšie nás uvidíte na podujatí s názvom: MALÁ KRAJSKÁ SCÉNICKÁ ŽATVA 2016 s predstavením Hardro©k Štúra v Senici! Bude to naše prvé predstavenie tohoto roku.

Premiéra novej inscenácie Hardro©k Štúra

Divadlo DEMOscéna sa Vám predstaví s premiérou novej hry už 27ho októbra o 18.00 hodine v Mestskom kultúrnom stredisku Modra! Vstup dobrovoľný.

Divadlo DEMOscéna na FEDIM – TISOVEC 2015

Vďaka úspechu na súťaži Malá krajská scénická žatva v Senici, ktorej sa divadlo zúčastnilo v marci 2015, postúpil divadelný súbor do celonárodného kola súťaže FEDIM Tisovci 2015.
V rámci bohatého trojdňového programu odohrá divadlo DEMOscéna inscenáciu Pouličné zábery v sobotu 13.júna o 19.00.

Premiéra novej inscenácie Pozitívna dychová skúška

Divadlo DEMOscéna sa vám predstaví s premiérou novej hry už 14ho mája v trnavskom Artklube!

Divadlo DEMOscéna na súťaži amatérskeho divadla v Senici

Tešíme sa z úspechu na Malej krajskej scénickej žatve v SENICI odkiaľ naše divadlo s hrou Pouličné zábery od Daniela Domoráka porota navrhla na postup do celoštátneho kola prehliadky. DEMOscéne bol udelený prvý diplom v rámci kategórie do 27 rokov za druhé miesto, pričom prvé nik nedostal… Je to nová výzva – budeme na našej hre i naďalej pracovať.

Okrem diplomu sme si späť domov do Trnavy odniesli chválu na hudobný sprievod a mnoho povzbudzujúcej kritiky.

Divadlo DEMOscéna na festivale v Pezinku!

Divadlo DEMOscéna bude súčasťou bohatého programu na festivale v Pezinku, kde sa okrem iného predstavia aj profesionálne divadlá z Česka a rôzne hudobné skupiny.

Viac informácií čoskoro.